Kompiuterių techninė priežiūra

 

Šiuo metu sunku būtų įsivaizduoti įmonės biurą ar privatų būstą, kuriame nebūtų kompiuterio. Deja, net ir pati pažangiausia technika neišvengia gedimų. Todėl labai naudinga turėti žinių, kurios padėtų Jums ne tik tinkamai prižiūrėti savo kompiuterinę techniką, o atsiradus gedimams, juos pašalinti, bet ir teikti šias paslaugas kitiems.

 

Kompiuterių techninės priežiūros kursai skirti visiems, norintiems įgyti žinių ir įgūdžių, kaip efektyviai spręsti kompiuterių technikos problemas ir užtikrinti tvarkingą ir tinkamą jų veikimą.

 

Kursų metu išmoksite atlikti kompiuterinės įrangos remonto ir profilaktikos darbus, atrasti ir pašalinti kompiuterių įrenginių darbo sutrikimus, diegti operacines sistemas ir taikomąją programinę įrangą, spręsti kompiuterinių sistemų programinės įrangos funkcionavimo problemas, išmanyti apie kompiuterinių tinklų diegimą bei priežiūrą.

 

Kursų tipas Trukmė Kaina Pastabos
Kompiuterių techninės priežiūros kursai 12 akademinių valandų 200 EUR Grupės sudaromos iš 2–8 asmenų
Individualūs kompiuterių techninės priežiūros kursai Laikas ir trukmė priklauso nuo klausytojo poreikių 30 EUR/1 ak. val. Individualūs kursai klausytojui suteikia galimybę pačiam pagal savo poreikius ir norus pasirinkti kursų laiką, trukmę ir labiausiai jį dominančias temas

Kursai rengiami Ežero g. 3, Burokaraistėlė Merkinės sen., Varėnos r. sav. viešbutyje Vila Ūla (www.vilaula.ltarba užsakovo kompiuterių klasėje bet kuriame Lietuvos mieste.

Užsakymai ir konsultacijos tel. +370 679 93 318, el. paštas info@kompkursai.lt